• Czcionka:
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Informacja dla Rodziców dzieci, które rozpoczną uczęszczanie do przedszkola
od dnia 11 maja 2020 r.

Bardzo proszę zapoznać się z aktualnymi informacjami i dokumentami dotyczącymi powrotu dziecka do przedszkola oraz pobrać wskazane poniżej dokumenty (oświadczenie i ankieta), podpisać i wysłać na e-mail przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść do przedszkola i wrzucić do urny. Brak dokumentacji uniemożliwi przyjęcie dziecka do przedszkola w dniu 11 maja 2020 r.

Załączniki:

1. REGULAMIN – proszę przeczytać.

2. OŚWIADCZENIA, ANKIETA – odesłać z powrotem zeskanowane dokumenty lub wrzucić do urny.

3. WYTYCZNE DLA RODZICÓW – proszę przeczytać. Rodzice otrzymają w poniedziałek rano do ręki i koniecznie podpisują.

4. RODO- klauzula informacyjna, z którą należy się zapoznać (można wydrukować)

Powyższe dokumenty proszę dostarczyć w piątek w ww. formach. W razie niemożności proszę dostarczyć dokumenty w poniedziałek wraz z przyjściem dziecka do przedszkola. Prosimy potraktować to jako sprawę bardzo pilną!

2-AO-p-la-regulamin-PP1-COVID-6.05.odt

2-załącznik-1_2-06-05-20-1.odt