ZAJĄCZEK WIELKANOCNY

Dzieci od kilku dni przygotowywały się na przyjście „Zająca”, udekorowały salę świątecznymi ozdobami, w kąciku przyrody posiały  rzeżuchę.Poznały też zwyczaje i obrzędy wielkanocne, przygotowanie palm wielkanocnych, święcenie pokarmów. Wspaniała zabawa dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń, dała dużo szczęścia i radości. Największą jednak atrakcją dla dzieci były prezenty od „Zająca”, który chodzi, a raczej kica z koszyczkiem wielkanocnymi zostawia prezenty, zazwyczaj słodkości.     Przedszkolaki już od rana z niecierpliwością czekały na przyjście Zajączka żeby wspólnie odszukać ukryte słodkości. Dzieci brały udział w konkursach, tańcach i śpiewie. Zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie wynagrodziły mu ten trud!

LINK DO ZDJĘĆ: https://drive.google.com/drive/folders/1eIBpB51LC4lfaVFoGckmHnw1kFHzFuXy?usp=sharing