Bal karnawałowy to niezwykły dzień, wyczekiwany przez przedszkolaków tygodniami. W naszym przedszkolu również nie mogło go zabraknąć .

Co prawda w reżimie sanitarnym, ale nadal na wesoło i kolorowo.
Fantastyczne przebrania przygotowane przez rodziców, pyszny poczęstunek i co najważniejsze, mnóstwo dobrej zabawy.

Na ten dzień dzieci czekały od dawna.
Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, kotki, wróżki, a chłopcy w policjantów, wojowników i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę w rytmie utworów instrumentalnych i wokalnych uatrakcyjniały liczne zabawy i konkursy. Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem poruszały się po swoich salach.
Zabawa karnawałowa to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci. Radości nie było końca, a uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków przez cały dzień.

Link do zdjęć:https://drive.google.com/drive/folders/1CA0HjCk95zEmiy9ybu4-asVwH2juKI_B?usp=sharing