Podsumowanie Akcji Charytatywnej na rzecz Arturka Kaczora

IMG_20180105_095743

„Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Od początku grudnia w naszym przedszkolu ruszyła akcja charytatywna na rzecz chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną Artura Kaczora, kolegi z sąsiedniego przedszkola. W ramach akcji wszystkie grupy piekły pierniczki, które następnie zostały wystawione w holu przedszkolnym. Każdy mógł sobie kupić paczkę pięknie przyozdobionych i jakże smacznych pierników i wrzucić pieniążek do puszki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na koszty związane z leczeniem Arturka. Pracownicy przedszkola zarejestrowali się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego.

Wiemy, że pobyty w szpitalu szczególnie te długotrwałe nie należą do najprzyjemniejszych, dlatego też, aby umilić Arturkowi czas spędzany w murach szpitalnych nasze przedszkolaki zrobiły dla Niego piękne, kolorowe kartki świąteczne, które na pewno sprawią chłopcu wiele radości.

Jeśli nadal chciałby ktoś pomóc finansowo może wpłacać darowizny na konto

nr: 22 1050 1171 1000 0092 4887 0025 (z dopiskiem „Pomagamy Arturkowi”).

Reasumując, nasza akcja charytatywna odniosła duży sukces. Zebraliśmy 1061,76 zł.

Dziękujemy za wsparcie !!!

« 1 z 2 »