Category Informacje

Bal Karnawałowy

IMG_5573  W dniu 10 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana były bardzo podekscytowane czekającą ich zabawą. Przed wielkim balem uczestniczyły w sesji zdjęciowej. Bal karnawałowy przebiegł we wspaniałej atmosferze radości, uśmiechu i spontanicznej aktywności dzieci. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych wesołych i tanecznych zabawach.

Więcej

Podsumowanie Akcji Charytatywnej na rzecz Arturka Kaczora

IMG_20180105_095743

„Człowiek jest wielki nie przez to,
co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Od początku grudnia w naszym przedszkolu ruszyła akcja charytatywna na rzecz chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną Artura Kaczora, kolegi z sąsiedniego przedszkola. W ramach akcji wszystkie grupy piekły pierniczki, które następnie zostały wystawione w holu przedszkolnym. Każdy mógł sobie kupić paczkę pięknie przyozdobionych i jakże smacznych pierników i wrzucić pieniążek do puszki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na koszty związane z leczeniem Arturka...

Więcej

Wycieczka do kina „Bajka”

IMG_20180103_110812

  W minioną środę Słoneczka, Biedronki, Pszczółki i Stokrotki wybrały się do kina „Bajka” na spektakl „Ach ta Pippi!”.

Spektakl przygotowany dla dzieci był bardzo barwny, jak włosy samej Pippi, pouczający i niezwykle efektowny-
występowały dwie wspaniałe lalki teatralne.

Dzieci były zachwycone nowatorskimi rozwiązaniami i użyciem kolorowych projekcji multimedialnych.

Więcej

Świąteczne pierniki w wykonaniu grupy „Biedronki” cz. 2

26175803_1693169574080955_1806352473_n Akcja „Pomoc dla Arturka” tak nabrała tempa, że grupa „Biedronki” przed świętami robiła po raz kolejny pierniczki, które za pierwszym razem zniknęły w błyskawicznym tempie z naszego kiermaszu. Była to wspaniała zabawa !!! Dzieci same wałkowały ciasto, wykrawały kształty wybranymi przez siebie foremkami oraz nie obyło się bez zabaw z mąką potrzebną do podsypywania ciasta. Gdy pierniczki zostały już upieczone dzieci wspólnie dekorowały je lukrem i przeróżnymi posypkami :) Dla nas była to ekstra integracja i cieszymy się, że mogliśmy przyłączyć się do pomocy w tak szczytnym celu.

Więcej

Zawody Mikołajkowe SP nr 2

IMG_20171208_1014218 grudnia w SP nr 2 odbyły się Zawody Mikołajkowe, na które zostały zaproszone „Pszczółki”. Dzieci wspaniale poradziły sobie ze wszystkimi sportowymi wyzwaniami, a doping koleżanek i kolegów z grupy dodatkowo ich mobilizował.

Więcej

Jasełka w Przedszkolu

CIMG0455  Grupa „Misie” zaprezentowała dla dzieci i przedstawicieli grup Rad Oddziałowych wspaniale przygotowane Jasełka, które rozpoczęły Uroczyste Spotkanie Opłatkowe. Składaliśmy sobie życzenia i przy pięknie nakrytych stołach zasiedliśmy do Wigilii.

Więcej

Motylki dekorują pierniki

IMG_20171208_095959

Więcej

Zabawy badawcze w Stokrotkach

20171213_095855

Więcej

Warsztaty cyrkowe

dav

Więcej

Pierniczki dla Artura – Biedronki, Słoneczka, Stokrotki

 dav

  

Więcej